Okulista - Oborniki Śląskie

Salon optyczny w Centrum Sella prowadzi znana wrocławska firma CC optyk.

Od początku istnienia postawiliśmy na najwyższą jakość usług i profesjonalny warsztat, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Tej zasadzie pozostaliśmy wierni do dziś. Aktualnie nasza sieć obejmuje 7 salonów optycznych, w tym 4 z gabinetami optometrystyczno – okulistycznymi.

Oferujemy Państwu oprawki krajowych i zagranicznych producentów z najnowszych kolekcji, szeroki asortyment szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych, a także pełną gamę pomocy dla osób słabo widzących.

Proponujemy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, sportowych, sportowo-korekcyjnych, w tym również do sportów ekstremalnych – służymy fachowym doradztwem.

Okulista w Obornikach Śląskich

Z myślą o naszych klientach gabinety okulistyczne wyposażone są w nowoczesne urządzenia do badania wzroku, a badania przeprowadzają wykwalifikowani optometryści i okuliści.

Przeprowadzamy również ćwiczenia układu wzrokowego, dzięki którym może nie być konieczne noszenie okularów. Zajęcia takie prowadzą dyplomowani optometryści z dużym doświadczeniem.

Wszystkie okulary wykonują dyplomowani mistrzowie optyki na najwyższej klasy urządzeniach firmy Essilor.

Nasza firma skupia ludzi z pasją. Jesteśmy optykami, optometrystami i okulistami. Mimo wysokich kwalifikacji nie ustajemy w ciągłym uzupełnianiu naszej wiedzy, umiejętności i oferty, aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby. Dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że u nas znajdziesz WSZYSTKO DLA TWOICH OCZU !

Badania oraz okulary wykonywane są na sprzęcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej.